Jak užívat produkty ze Stromu života?

Velmi si ceníme toho, že jste si zakoupili, nebo přemýšlíte o našich produktech řady STROM ŽIVOTA. Jde o jedinečnou řadu produktů, které jsou svým složením maximálně vyvážené z hlediska přírodní medicíny.

Balení každého doplňku stravy obsahuje 180 tobolek, což přímo navazuje na délku užívání. Každý výrobek je určený k užívání po dobu 90 dní, což znamená tři kalendářní měsíce. 90 dnů není zvolených náhodně, ale jedná se o dobu potřebnou k plné regeneraci těla.

Bylinky mají ozdravný účinek pro naše tělo, ale aby správně fungovaly musíte je brát minimálně tři kalendářní měsíce.

Jak postupovat s řadou STROM ŽIVOTA

Jako první začněte užívat INETHAN, který napomůže spustit ve Vašem těle očistný proces všech orgánů, které se začnou zbavovat škodlivin a jiných toxinů.

Po dvou měsících užívání přidejte EQINIL, který společně s INETHANEM po dobu jednoho měsíce budou napomáhat čistit organismus a současně posilovat imunitní systém s lymfatickým systémem.

Po užívání EQINILU po dobu 60 dnů přidáte produkt SHAYA, pokud jste žena a pokud jste muž začnete užívat DELWEX. Oba produkty, Vám  napomohou v regeneraci pohlavních orgánů a urogenitalního traktu.

A opět po 60 dnech užívání DELWEXU nebo SHAY si  přidejte FUBAMEX, který Vám napomůže regulovat metabolismus Vašeho těla.

Na závěr si můžete napomoci zklidnit svoji mysl a získat psychickou pohodu produktem, který se jmenuje INYANGA a který napomáhá zvyšit odolnost našeho těla proti vnějším vlivům a přispívá k osvěžení těla i Duše.

Je důležité, aby jste při uživání našich produktů dbali o správnou zdravou výživu a dodržovali pitný režim.

Znovu připomínám, že pokud člověk používá k pomoci obnovení svých sil a zdraví bylinky, musí je používat dlouhodobě, aby měly účinnost na naše zdraví.

Lidé často bylinky odkládají a používají chemické léky, které pomohou opravdu velice rychle a účinně. Bohužel imunitní systém z toho nemá radost. Bylinky napomáhají pozvolna a dlouhodobě.

Sdílet článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Nejnovější články

Rozhovor pro EPOCHÁLNÍSVĚT.CZ s Bohuslavem Větrovským

Se zakladatelem společnosti NATURAMEDICIN SE vyšel rozhovor v epochalnisvet.cz.

Vliv životního prostředí na lidský organismus

Lidé jsou úzce napojeni na prostředí, ve kterém žijí. Prostředí na ně působí a účinkuje…

Biologicky aktivní doplňky stravy

Co znamená spojení „biologicky aktivní doplňky stravy“? Vše Vám vysvětlí tento článek.

Jak na přírodní posílení imunity

O posílení své imunity by se měl snažit každý z nás. Máme pro vás různé…