O nás

Kdo jsme

Společnost NATURAMEDICIN SE, je mezinárodní společnost a jejím posláním je zkvalitňovat životy všech lidí. Byla založena, abychom se mohli věnovat vyrobě doplňků stravy, na základě vlastních receptur a dlouhodobých zkušeností s bylinkami z celého světa. Čím více budou lidé dodržovat zásady výživy a zdravý životní styl, tím více bude zdravých a šťastných lidí. Naše společnost, svými kvalitními doplňky výživy, významnou měrou napomáhá lidem vést zdravější život.

Co chceme

Chceme napomáhat lidem zkvalitnit svůj život. Respektujeme všechny lidi bez rozdílu. Chráníme přírodní zdroje a ctíme odkaz našich předků a společnost, ve které žijeme. Pro naše obchodní partnery jsme důvěryhodným a stabilním partnerem. Na naší činnost nahlížíme vždy s dlouhodobou vizí a tím inspirujeme každého, aby v sobě našel sílu a energii uvést své sny a plány v realitu.

Co plánujeme

Již se nám podařilo vyvinout a vyrobit první řadu doplňků stravy, které jsme nazvali STROM ŽIVOTA. Tyto produkty mohou významným způsobem napomoci našemu tělu v jeho regeneraci, získat vitalitu a zkvalitnit život. Již nyní připravujeme další řadu doplňků stravy a dále vyvíjíme kosmetickou řadu pro ženy a muže. Komunikujeme se zahraničními partnery na vývoji a výrobě speciálních vitamínových sad, které významným způsobem napomohou spolu s našimi doplňky stravy zregenerovat Vaše tělo.

Certifikáty